Pociął ich nożem, bo zwrócili mu uwagę

9 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   28 lipca 2019 13:23

Dwóch mężczyzn poranił nożem agresywny 61-latek w Oświęcimiu. Do zdarzenia doszło przed lokalem rozrywkowym przy ulicy Matejki w Oświęcimiu.

Mieszkaniec miasta miał przyjść do lokalu na osiedlu Chemików z psem. Zwierzę biegało między gośćmi, co nie do końca podobało się klientom. Właściciel klubu i jego syn zwrócili uwagę 61-latkowi, by zabrał czworonoga. Wówczas ten zareagował agresją i wyciągnął nóż.

„Podczas obezwładniania mężczyzny właściciel i syn doznali kilku ran ciętych” – informuje aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Ofiary nożownika ratownicy medyczni przewieźli do szpitala, gdzie okazało się, że ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci przejęli zatrzymanego agresora, który trafił do celi i usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu kara od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia.

 

 

Komentarze
 • 28 lipca 2019 13:49

  zyjeimysle

  Na Matejki nie ma żadnego oficjalnego lokalu rozrywkowego z nożami !!! Jedynym miejscem NIELEGALNYM są 2 parasole obok Lewiatana, które postawił jakiś dureń, a piwożłopy, menele i wszelakie qu***two urządzają sobie tam poranny postój na kaca, od rana gdy otworzą Lewiatana !!! To nie jest miejsce dla pijaków piwożłopów i qu*ew, czas z tym zrobić porządek. Ponadto jak szmaciarz nosi, atakuje nożem, to warto przypomnieć, że kilka dni temu takiego samego śmiecia, Policjant zastrzelił i jest spokój z menelem-bandytą. W Oświęcimiu bandyterkę też trzeba neutralizować, a nielegalne piwożołpiarnie likwidować!!!

  • 29 lipca 2019 17:20

   Artur

   Jedynym durniem jesteś ty bo ogródek piwny należy do restauracji Reset która jest zarejestrowana CEIDG oraz posiada koncesję na alkohole. Zanim cokolwiek napiszesz to właśnie pomyśl, sprawdź a nie opowiadaj farmazonów.

 • 28 lipca 2019 18:35

  Jacek_Gawronski

  Na Matejki jest legalny lokal w dawnym kinie “Luna” “Strefa rozrywki” Reset.

  • 28 lipca 2019 18:37

   Jacek_Gawronski

   Na Matejki jest legalny lokal w dawnym kinie “Luna” “Strefa rozrywki” Reset. Dobrze jest sprawdzić zanim się napisze głupoty.

 • 29 lipca 2019 10:15

  zyjeimysle

  Nic o tym lokalu, który Pan wymienia, nie pisano. Gdzie Pan to wyczytał ?

  • 29 lipca 2019 22:20

   ikkiz

   Nie napisano, jaki to lokal rozrywkowy, bo nożownik to żadna reklama dla miejsca, które powstało z myślą o rodzinnej rozrywce – na pewno wirtualna podłoga dla dzieci laptop do gier z okularami VR to nie jest oferta dla meneli.
   Ale faktycznie ma koncesję na alkohol i mogę się piwa do obiadu napić (a na prawdę tam dobrze gotują) To z jednej strony świetne, a z drugiej … może się pojawić stary menel z kundlem i kosą.
   Mam nadzieję, że dostanie 5 lat i tyle przynajmniej czasu moje sąsiedztwo będzie wolne od menela kosyniera i jego czworonożnego przyjaciela.

 • 29 lipca 2019 18:59

  Robo

  Może i nie pisano ale ludzie inteligentni korzystają z przeglądarek w których to można znaleźć jaki sklep, lokal lub cokolwiek innego się znajduje na ul. Matejki. Często robię zakupy w lewiatanie (zwłaszcza przed pracą) i jak ktoś twierdzi że zanim otworzyono ten lokal to menelstwa i innych patologii tam nie było to albo chodził z zamkniętymi oczami albo koniecznie chce kogoś pojechać. Proponuję zmienić nik na żyje i marnuje powietrze.

 • 30 lipca 2019 12:52

  Darek123

  Do zyjeimysle. Nie wiem dlaczego wydaje ci się się że jesteś anonimowy w necie. Nazywajac kogoś durniem działającym nielegalnie musisz liczyć się z konsekwencjami. Dlatego właśnie daję Ci 24 godz na zamieszczenie przeprosin. W wypadku braku reakcji z twojej strony przez pełnomocnika złożę przeciwko tobie pozew w związku z pomówieniem mojej osoby. Przemyśl to dobrze bo twój adres IP można łatwo ustalić a ja nauczyłem się że ludziom twojego pokroju nie można odpuszczać.

 • 31 lipca 2019 08:23

  zyjeimysle

  Wszystkich, którzy poczuli się urażeni treścią mojego wpisu Przepraszam. Istotnie niektóre słowa nie były przemyślane i nie powinny się zdarzyć. Emocje wzięły górę, nie chciałem nikogo obrazić. Przemyślałem. Jeszcze raz PRZEPRASZAM i wyrażam żal i skruchę.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa