Pług uszkodził gazociąg

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   29 września 2015 19:13

Rurę gazową uszkodził we wtorek po południu rolnik, pracujący na jednym z pól w Przeciszowie. Do rozszczelnienia gazociągu doszło nieopodal ulicy Długiej.

Nie do końca bezpieczne okazały się prace orne pługiem. Gdy z rury zaczął wydobywać się gaz, miejsce wycieku zabezpieczali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przeciszowie i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu.

Do awarii dojechali także pracownicy pogotowia gazowego, którzy zamknęli przepływ gazu na tym odcinku i przystąpili do naprawy gazociągu.

Komentarze
 • 30 września 2015 10:50

  Emerytka

  To na jakiej głębokości głąby rurę zakopały, skoro pług ją wyorał?

 • 30 września 2015 14:10

  Kpiarz

  Ten kretyn co pozwolił na zakopanie rury gazowej tuż pod powierzchnią gruntu rolnego powinien usłyszeć zarzut prokuratorski narażenia okolicznych mieszkańców na utratę życia lub zdrowia. No i mienia. Bo wszystko mogło w powietrze wylecieć!
  Żeby przez czyjś brak rozumu rolnik nie mógł spokojnie własnego pola zaorać!

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .