Płonie dom w Przeciszowie

Marcin Cichowski  |   Fakty  |   28 listopada 2015 11:49

Około godziny 10 w Przeciszowie przy ulicy Słonecznej w domu jednorodzinnym wybuchł pożar.  Poszkodowana jest jedna osoba. Trwa ugaszanie pożaru.

Podczas pożaru zasłabła kobieta, jednak po przebadaniu ratownicy medyczni podjęli decyzję, aby nie przewozić jej do szpitala. Medycy opatrzyli również nastolatka, który skarżył się na złe samopoczucie.

Na miejscu pracują cztery jednostki Państwowej Straży Pożarnej, dwie Ochotniczej Straży Pożarnej, ratownicy medyczni i policja. Spaleniu uległ jeden pokój.

Komentarze
 • 28 listopada 2015 12:00

  pytajnik

  znowu pożar?!!!!!! coś ich za dużo ostatnio… tez tak się Wam wydaje?

  • 28 listopada 2015 12:19

   Xxx-a

   Owszem za dużo. Należy jednak zauważyc ze okres palenia w piecu należy uznać za dawno otwarty. Większość domowników opala byle czym(wiadomo z jakich względów) a nie które kominy nigdy nie widziały kominiarzy. Więcej rozwagi!!!

 • 28 listopada 2015 21:45

  Ratownik

  Ciężko tutaj mówić o szczęściu jednak trzeba zauważyć iż zaistnienie pożaru najprawdopodobniej spowodowało zwarcie instalacji elektrycznej telewizora. Fakt okres grzewczy to czas w którym jesteśmy najbardziej narażeni na takie sytuacje wiec trzeba pamiętać o podstawowych zasadach o których aż huczy w mediach czy na portalach internetowych

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .