Płonął dom w Piotrowicach

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   9 marca 2020 19:03

Dzisiaj rano płonął dom w Piotrowicach. W akcji ratowniczo-gaśniczej uczestniczyło łącznie 26 strażaków. Budynek udało się uratować.

Do zdarzenia doszło o godzinie 8.04 na ulicy Kasztanowej. Na ratunek wyjechały cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu i po jednym z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piotrowicach oraz OSP w Przeciszowie.

„W momencie przyjazdu strażaków pożarem objęty był taras na piętrze, częściowo dach budynku oraz okno i drzwi prowadzące do obiektu. Mieszkańcy zdążyli opuścić dom przed przyjazdem straży” – informuje młodszy brygadier Zbigniew Jekiełek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Oświęcimiu.

Strażacy szybko ugasili pożar i uratowali wnętrze budynku przed spaleniem.

„Szybkie zgłoszenie pożaru spowodowało ograniczenie strat” – zaznacza Jekiełek.

Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ponad godzinę.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa