PiS kontra Janusz Chwierut. Wojna na pisma trwa

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   17 lutego 2020 11:59

Lokalni działacze PiS odpowiadają na stanowisko prezydenta Oświęcimia wydane po ich liście w sprawie udziału posła Marka Sowy w happeningu KOD.

10 lutego, w trzecią rocznicę wypadku kolumny wiozącej ówczesną premier Beatę Szydło, Komitet Obrony Demokracji zorganizował happening przy drzewie, w które uderzyła rządowa limuzyna. KOD zaprosił do udziału Marka Sowę, posła Platformy Obywatelskiej.

Komitet Terenowy Prawa i Sprawiedliwości w Oświęcimiu napisał list do Janusza Chwieruta, prezydenta miasta i szefa lokalnych struktur PO, w którym skrytykował udział posła w happeningu. Pod listem podpisali się Zbigniew Starzec, przewodniczący zarządu KT PiS w Oświęcimiu i Jakub Przewoźnik, sekretarz KT PiS.

Janusz Chwierut odniósł się do zarzutów działaczy PiS w wydanym przez siebie stanowisku. Niedługo po opublikowaniu odpowiedzi sternika samorządu, Zbigniew Starzec i Jakub Przewoźnik przesłali do redakcji Faktów Oświęcim odpowiedź na stanowisko Janusza Chwieruta. Publikujemy ją poniżej.

 

Zobacz również:

Happening KOD w rocznicę wypadku Beaty Szydło – FILM, FOTO

PiS apeluje do Janusza Chwieruta o potępienie Marka Sowy

Janusz Chwierut odpowiada Prawu i Sprawiedliwości

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa