PiS apeluje do Janusza Chwieruta o potępienie Marka Sowy

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   13 lutego 2020 16:08

Komitet Terenowy Prawa i Sprawiedliwości apeluje do Janusza Chwieruta, prezydenta Oświęcimia, o potępienie udziału posła Marka Sowy w happeningu KOD.

Marek Sowa w poniedziałek przyjął zaproszenie członków i sympatyków Komitetu Obrony Demokracji, którzy w Oświęcimiu przy ulicy Powstańców Śląskich zorganizowali happening w trzecią rocznicę wypadku kolumny rządowej, wiozącej ówczesną premier Beatę Szydło.

Tego dnia Marek Sowa, poseł Koalicji Obywatelskiej, opublikował też i przekazał mediom list otwarty do eurodeputowanej Szydło.

Poniżej prezentujemy skan listu przesłanego nam przez Jakuba Przewoźnika, który wraz ze Zbigniewem Starcem jest jego sygnatariuszem.

 

Zobacz również:

Happening KOD w rocznicę wypadku Beaty Szydło – FILM, FOTO

 

Komentarze
 • 13 lutego 2020 16:22

  hotin

  Poseł Marek Sowa to główny organizator ,,totalnych” na terenie Oświęcimia. To on jest organizatorem wszelkich demonstracji na Rynku Głównym ,czy też pod tym nieszczęsnym drzewem. Takiego to POKO-wcy pod niebiosa wyniosą,za jego determinację w odzyskaniu funkcji Marszałka Małopolski.

 • 13 lutego 2020 17:22

  Emerytka

  A tak mi brakowało od czasów komuny kabaretu przez duże polityczne K… Dziękuję sygnatariuszom jeremiady, że się naprawdę solidnie uśmiałam
  . Wobec tak wysokiego “c” nawet śp. Violetta Villas schowałaby się w przydrożne krzaki. Dlaczego jednak panowie nie dodali, że na widok tego sowiego bezeceństwa Jahwe pożałował, że obiecał nie robić więcej potopu, bo ta kara Boska byłaby tu w sam raz.

 • 14 lutego 2020 09:52

  Emerytka

  Kazimierz: nie zamierzam cię tam odwiedzać. Siedź sobie spokojnie. Samotny nie będziesz

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa