Pirat drogowy i jego pasażer z marihuaną – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   13 sierpnia 2018 11:14

Policjant kryminalny po służbie zatrzymał pirata drogowego. Okazało się, że zarówno kierowca, jak i pasażer mieli przy sobie woreczki z marihuaną.

Funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu jechał w czasie wolnym ulicą Beskidzką w Grojcu. Jego uwagę zwróciło audi, którego kierowca wykonywał dosyć dziwne i niebezpieczne manewry.

Ponieważ prowadzący audi stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu, policjant poinformował o wszystkim oficera dyżurnego policji i pojechał za samochodem.

Audi skręciło w ulicę Jagiellończyka i zatrzymało się przed jednym ze sklepów. Funkcjonariusz wyciągnął legitymację służbową i podjął interwencję. Jednocześnie w samochodzie, którym podróżowało dwóch mężczyzn wyczuł woń marihuany.

Po chwili na miejsce przyjechały dwa patrole drogówki i prewencji. Mundurowi zatrzymali 26-letniego kierowcę i 25-letniego pasażera – mieszkańców podoświęcimskich miejscowości.

W audi funkcjonariusze znaleźli woreczek z marihuaną i dwa młynki do mielenia suszu. Podczas przeszukania ujawnili natomiast kolejny woreczek z marihuaną i skradziony w Zatorze telefon komórkowy.

Za posiadanie narkotyków mężczyznom grozi kara do trzech lat więzienia. Za kradzież złodziej może pójść za kratki nawet na pięć lat.

O zdarzeniu dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika, który telefonicznie przekazał nam informację o policjantach interweniujących wobec dwóch mężczyzn w Grojcu.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa