Piraciła na drodze i straciła prawko

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   21 kwietnia 2017

22-letnia kobieta straciła prawo jazdy. Odzyska je dopiero za trzy miesiące. A wszystko przez to, że zbyt mocno wciskała pedał gazu.

Do zdarzenia doszło na ulicy Kolbego w Oświęcimiu, gdzie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu kontrolowali prędkość przejeżdżających pojazdów.

Skierowali radar w stronę hyundaia, który już na pierwszy rzut oka jechał szybciej, niż 50 km na godz. Zatrzymali samochód, którym jechała 22-letnia mieszkanka sąsiedniego powiatu chrzanowskiego.

Funkcjonariusze pokazali jej wynik pomiaru – 101 km na godz. Kobieta, za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km na godz. straciła prawo jazdy. Odzyska je za trzy miesiące.

Mundurowi ukarali kobietę także mandatem i punktami.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa