Pijany rajd kierowcy peugeota – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   5 marca 2020 11:48

Staranowaniem znaku drogowego i wjechaniem na środek ronda zakończył się pijany rajd kierowcy peugeota w Bielanach. Mężczyznę czeka sprawa karna.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na ulicy Kęckiej, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 848, łączącej Oświęcim z Kętami. 31-letni kęczanin uderzył w znak drogowy i wjechał na środek ronda. Stamtąd nie mógł już odjechać.

Świadkowie wezwali policję. Na miejsce przyjechali policjanci z kęckiego komisariatu. Przeprowadzone przez nich badanie trzeźwości wykazało, że kierowca peugeota ma 2,94 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna stracił już prawo jazdy. teraz grozi mu kara do dwóch lat więzienia oraz poważne konsekwencje finansowe.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa