Pędził ścigaczem bez prawa jazdy

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   25 maja 2020 15:53

Funkcjonariusze z policyjnej grupy Speed zatrzymali pirata drogowego, który pędził ścigaczem przez Osiek. Mężczyzna prowadziła motocykl bez prawa jazdy.

Do zdarzenia doszło na ulicy Głównej, gdy policjanci z oświęcimskiej drogówki, a konkretnie z grupy Speed, pełnili służbę w gminie Osiek. Pilnując bezpieczeństwa ruchu drogowego, namierzyli motocykl honda, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Mknął 111 km na godz. w miejscu, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”.

„Mundurowi natychmiast dali kierującemu sygnał do zatrzymania się. Podczas kontroli okazało się, że hondę prowadzi 28-letni mieszkaniec gminy Oświęcim” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Wyszło też na jaw, że motocyklista w ogóle nie powinien siadać za kierownicę, gdyż uprawnienia do kierowania ma już cofnięte. Teraz grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa