Paweł Jezierski: Polska potrzebuje lewicy, a lewica nowej energii

Materiał wyborczy  |   Fakty  |   9 października 2019 09:00
Urodziłem się z sercem po lewej stronie, a działanie społeczne to moja pasja, wykształcenie i zdobywane od lat doświadczenie. Ubiegam się o mandat poselski razem z drużyną, z którą „Łączy nas przyszłość”. Chcemy reformować Państwo i poprawiać los życia Polaków, a nie powtarzać, że za poprzedników było gorzej. Głosowanie na Lewicę, to głos, który oderwie PiS od władzy.

Mam 36 lat i dość bylejakości oraz kłamstw. PiS podkreśla swoją skuteczność, mówi, że dotrzymuje słowa.

Czy tak jest?

Wdrożyli program 500+ i to tyle ich zasług na 4 lata. Pieniądze potrafi rozdawać każdy. Jeden sukces nie może usprawiedliwiać porażek we wszystkich innych dziedzinach.

Mam dość!

– Mam dość demolki służby zdrowia – ludzie umierają na sorach, kolejki do specjalistów są najdłuższe w historii, pacjenci nie mają leków, a leki które są drożeją przez nieudaczników, którzy zapominają wpisać je na listę leków refundowanych. Polska jest wyspą w Unii Europejskiej, w której pacjenci chorzy onkologiczne są pozbawieni leków, które na zachodzie są powszechnie stosowane. To mnie boli szczególnie. Na raka chorowali moim rodzicie. Mama zmarła jak byłem w przedszkolu, a Tata zanim skończyłem studia.

– Mam dość demolki edukacji – fatalnie przygotowana reforma, która sprawiła że dzieci nie mieszczą się w szkołach, chodzą na dwie zmiany, siedzą do nocy. Poniżeni nauczyciele zmieniają pracę. Panuje chaos jakiego jeszcze nie było.

– Mam dość łamania prawa przez rządzących – reforma wymiaru sprawiedliwości sprawiła, że postępowania trwają dłużej, a pracownicy ministerstwa sprawiedliwości mają komórkę zajmującą się walką z tymi, którzy myślą inaczej. Prokuratura nie działa. Ludzie PiS są bezkarni, nawet nie są przesłuchiwani, a jeśli prokuratura zajmuje się sprawą to dowody albo giną albo się magicznie uszkadzają.

– Mam dość propagandy w publicznych mediach.

– Mam dość łamania konstytucji przez rządzących. Rozwalenie trójpodziału władzy to był tylko początek. Obecna władza „ma gdzieś” konstytucję, obowiązujące prawo. Są ponad prawem. Trzeba temu położyć kres.

Zreanimujemy służbę zdrowia. Uzdrowimy edukację. Przywrócimy praworządność. Zagwarantujemy polskim Kobietom prawa, jakimi cieszą się Kobiety Europy Zachodniej. Zadbamy o realną świeckość państwa. Za politykę międzynarodową wreszcie odpowiadać będą wykształceni, rzetelni specjaliści. Odzyskamy pozycję i szacunek na arenie międzynarodowej, taki jak wtedy, gdy przyjmowano nas do Unii Europejskiej.

Ostatnie 4 lata pokazały jak ważna w Sejmie jest Lewica i nie chodzi o licytowanie się na obietnice wyborcze. Czas na uczciwość i skuteczność.

Wieloletni Poseł z naszego okręgu Stanisław Rydzoń, mówi że:

„Jest jednym z najwybitniejszych przedstawicieli lewicy w Małopolsce Zachodniej, warto głosować na Pawła Jezierskiego”

Marszałek Marek Borowski napisał:

„Znam Pawła od wielu lat – to wyjątkowo dobry i solidny kandydat”

Profesor Widacki, w którego biurze poselskim uczyłem się jak być dobrym posłem, w nagranym kilka dni filmie powiedział:

„Nie mam wątpliwości, że Paweł Jezierski chce iść do polityki po to, by służyć dobru wspólnemu, że idzie do polityki nie dla siebie, ale dla współobywateli”

To dla mnie ważne rekomendacje. Pracuję na to od lat: paweljezierski.eu/o-mnie

Zapraszam do obserwowania mojej strony na portalu Facebook: facebook.com/jezierski5

13.10 proszę Państwa o wybór przyszłości, zamiast powrotu do przeszłości. Paweł Jezierski – lista nr 3, miejsce nr 5.

Pamiętaj decydujesz Ty, nie miejsce na liście.

 

 

Materiał wyborczy sfinansowany ze środków KW Sojusz Lewicy Demokratycznej.

 

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa