Patriotycznie w „Kinie dla kobiet” – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Dzieje się,Fakty  |   26 kwietnia 2018

Kwietniowe „Kino dla kobiet” wypadło tuz przed majowym weekendem. W Planet Cinema w Oświęcimiu zrobiło się w związku z tym patriotycznie.

Zanim licznie zgromadzone panie obejrzały polską produkcję „Gotowi na wszystko. Exterminator” uczestniczyły w licznych konkursach. Wśród nagród były bilety na Tauron Life Festiwal Oświęcim 2018, którego jedynym lokalnym patronem medialnym są Fakty Oświęcim.

Jeden z konkursów, które przeprowadza Magdalena Etmańska, wicedyrektor kina, związany jest z najbardziej kobiecym atrybutem płci pięknej. Mowa oczywiście o torebce.

Podczas każdego spotkania pada pytanie: „kto ma w torebce…” i tu pada nazwa konkretnej rzeczy. Dzisiaj był nią przedmiot, związany z biurem – zszywacz, dziurkacz, taśma klejąca.

Tymczasem grupa pań zaskoczyła obsługę kina i koleżanki z widowni. Podczas torebkowego konkursu wyciągnęły biało-czerwone flagi. Narodowe barwy Polski będą dominować w naszym kraju za kilka dni podczas święta Konstytucji 3 Maja. Stąd też patriotyczny gest uczestniczek „Kina dla kobiet”, cyklu któremu od początku patronuję eFO.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa