Reklama
27 czerwca 2026, sobota
Parada Niepodległości w grodzie nad Sołą - FILM, FOTO
- Jola Wodniak
- 12 listopada 2023
- 14:27
Reklama
Kilkuset entuzjastów narodowych barw przemaszerowało ulicami Starego Miasta w Oświęcimiu, uczestnicząc w uroczystej Paradzie Niepodległości.
Po niej uczestnicy z wielką biało-czerwoną flagą przeszli na plac Kościuszki, gdzie złożyli wieńce na płycie Grobu Nieznanego Żołnierza, a następnie przeszli na cmentarz parafialny, gdzie także oddali hołd obrońcom Ojczyzny. [video width="1920" height="1080" mp4="/static/upload/store/uploads/parada.mp4"][/video]