Panika po uderzeniu pioruna w parku rozrywki

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   13 czerwca 2019 17:23

Dwie osoby doznały obrażeń ciała w wyniku paniki, jaka wybuchła w Energylandii, po uderzeniu pioruna. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Gdy dzisiaj po południu nad Zatorem pojawiła się burza, pioruny uderzały także w urządzenia i budynki parku rozrywki. Jak zapewnił nas Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii, pioruny trafiały w urządzenia odgromowe, w które obiekty rekreacyjne są wyposażone.

Jeden z piorunów uderzył w  piorunochron budynku gastronomicznego na terenie Waterparku.

„Kilka osób się wystraszyło, a dwie uderzyły się głowami. To kobieta i mężczyzna. Wezwaliśmy do nich pomoc medyczną. Trzecia karetka przyjechała, gdyż nastoletni chłopiec doznał ataku paniki” – mówi Kris Kojder.

Poszkodowani trafili do szpitala na obserwację. Sytuacja jest już opanowana.

„W Energylandii mamy liczne zabezpieczenia, które i tym razem spełniły swoje zadanie. Niestety huk pioruna zrobił swoje i wystraszył naszych gości” – kończy rzecznik.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa