Panele fotowoltaiczne warto nabyć w sprawdzonej firmie

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Meteo  |   19 maja 2020 14:10

Fotowoltaika to sprawdzone rozwiązanie pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca. Darmowy prąd wykorzystywany jest na całym świecie.

Przydomowa instalacja fotowoltaiczna pozwala uniezależnić się od rosnących cen energii. Instalacja fotowoltaiczna może być również sposobem na uzyskanie energii elektrycznej w miejscach trudno dostępnych.

Lokalna firma

Firma PowerGreen specjalizuje się w dostarczaniu gospodarstwom domowym, a także przedsiębiorstwom systemów fotowoltaicznych, składających się z dedykowanych paneli z ogniw krzemowych, wraz z inwerterami, regulatorem ładowania oraz okablowaniem. 

Firma zapewnia bezpłatny projekt, uwzględniający zarówno tradycyjne systemy, jak i hybrydowe, wykorzystujące zasilanie z generatora prądu lub z turbiny wiatrowej.

 

Tradycja i odpowiedzialność

Oświęcimskie, rodzinne przedsiębiorstwo działa od dziewięciu lat. Wszystkie montaże wykonuje osobiście, nie zleca montażu podwykonawcom. Biura znajdują się w Brzeszczach przy ulicy Przecieszyńskiej 8, a także w Oświęcimiu, przy ulicy Unii Europejskiej 1.

Specjaliści z PowerGreen zajmą się montażem kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznych. Odpowiednio dobierają kąt ułożenia poszczególnych komponentów solarów, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty, niezależnie od pory dnia bądź roku. 

„Prowadziliśmy prace na zróżnicowanych powierzchniach i podszyciu gruntu, realizując zlecenia na montaż kolektorów sprawnie, a zarazem dokładnie” – mówią przedstawiciele firmy.

 

 

Korzyści z fotowoltaiki – co zyskujesz?

Własny prąd – po zwróceniu się kosztów inwestycji w kolektory fotowoltaiczne, prąd dla domu generuje się bezpłatnie. Jedynym kosztem jest opłata za utrzymanie łącza z energetyką, około 12 złotych miesięcznie.

Oszczędności – instalacja fotowoltaiczna zwraca się w ciagu 7-10 lat w zależności od jej eksploatacji i zapotrzebowania domowników na prąd.

Niezależność – rosnące ceny prądu nie będą już nikogo dotyczyć, a inwestycja w fotowoltaikę zwróci się w krótszym czasie.

Czyste powietrze – fotowoltaika jest odnawialnym, ekologicznym źródłem energii. Ogniwa produkując prąd nie wydzielają dwutlenku węgla, ani innych szkodliwych związków.

 

 

Warto skorzystać z kalkulatora i wycenić instalację paneli fotowoltaicznych. Można to zrobić na powergreen.com.pl lub dzwoniąc pod jeden z numerów telefonów: 517 385 719 lub 723 404 476.

Program dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych

Rządowy program „Mój Prąd” jest skierowany do gospodarstw domowych. Dofinansowanie obejmuje do 50 procent kosztów instalacji i wynosi nie więcej niż 5000 zł. Programem mogą zostać objęte instalacje o 2-10 kW mocy zainstalowanej.

Formularzy należy szukać na stronie internetowej Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) – nfosigw.gov.pl

Ubezpieczenie w cenie

Firma zwraca też uwagę swoim klientom, że oferuje w cenie roczne ubezpieczenie instalacji.

 

 

Pompy ciepła – źródło energii odnawialnej

Od kilku lat stale przybywa zwolenników pozyskiwania energii ze źródeł naturalnych. Popularne jest montowanie pomp ciepła, które w niedalekiej przyszłości mogą być wykorzystywane w większości budowanych budynków.

„Urządzenia te pobierają energię niskotemperaturową (z wody, powietrza lub ziemi), a następnie, podgrzewają ją do odpowiedniej temperatury i dostarczają do źródła odbioru” tłumaczy właściciel PowerGreen.

Pompa cieplna wykorzystuje naturalne pokłady energii i pobiera z nich ciepło. PowerGreen zajmuje się również doradztwem i montażem takich pomp.

PowerGreen
Brzeszcze, ul. Przecieszyńska 8
Oświęcim, ul. Unii Europejskiej 1 (czynne od połowy maja)
https://powergreen.com.pl
kontakt@powergreen.com.pl 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa