Pan Grzegorz schudł 35 kg z Projekt Zdrowie

Jola Wodniak  |   Fakty,Styl życia  |   9 września 2020 06:00

Pan Grzegorz na co dzień pracuje za granicą, dlatego korzystał z pomocy dietetyka w trybie online. Efekt, który udało się osiągnąć we współpracy „na odległość”, pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, a chęć i motywacja do zmian potrafią zdziałać cuda. 

Jak trafił Pan do Projekt Zdrowie?


Do gabinetu Projekt Zdrowie trafiłem z polecenia. Wcześniej sam stosowałem diety, które kończyły się za każdym razem efektem jojo, dlatego stwierdziłem, że oddam się w ręce specjalistów.

 

Co skłoniło Pana do podjęcia kuracji?


Przede wszystkim waga, która wskazywała na dość dużą otyłość oraz wyniki, z których wynikało, że choruję na cukrzycę, hiperlipidemię, do tego dochodziło nadciśnienie oraz dna moczanowa. Chciałem wyglądać i czuć się lepiej. Pracuję fizycznie, więc waga również zaczęła przeszkadzać mi w pracy. Postanowiłem coś z tym zrobić i umówiłem się na pierwszą konsultację, wtedy jeszcze stacjonarnie.

Jakie błędy żywieniowe popełniał Pan przed podjęciem kuracji?


Pierwszy podstawowy: OBŻARSTWO ! Jadło się wszystko, produkty nie były pełnowartościowe. Przede wszystkim jadłem produkty, które zawierały dość dużą ilość tłuszczu, nie było u mnie regularności w spożywanych posiłkach. Bardzo mało piłem wody.

 

Co Pan zmienił w swoim stylu życia?


Jadam regularnie, zdecydowanie mniejsze porcje, ponieważ widzę, że mój organizm tyle potrzebuje. Włączam aktywność fizyczną po pracy i, co najważniejsze, wiem, że jeśli w jeden dzień pozwolę sobie np. na grilla, to nic nie jest stracone, po prostu wracam do wcześniejszego odżywiania, a waga się utrzymuje.

 

Czy system cotygodniowych konsultacji z dietetykiem był dla Pana wsparciem?


Wcześniej wydawało mi się, że nie ma wielkiej różnicy w konsultacjach raz w tygodniu, a raz w miesiącu. Przekonałem się jednak, że jeśli zrobię błąd w pierwszym tygodniu, to bardzo szybko zostaje on wykryty i możemy go naprawić, dzięki temu waga spada zdecydowanie szybciej. Dodatkowo dochodzi wsparcie, które otrzymywałem od Pani dietetyk , więc nie było mowy o braku motywacji i rezygnacji z kuracji.

 

Co najbardziej zaskoczyło Pana podczas stosowania diety?


Jedzenie podczas kuracji było bardzo dobre, z większości przepisów korzystam cały czas. Wiele osób myśli, że DIETA=GŁODÓWKA, zdecydowanie się z tym nie zgadzam. Nie chodziłem głodny, miałem lepsze samopoczucie. W wywiadzie, na początku kuracji, wspominałem o produktach, których nie lubię i one nie pojawiały się w diecie. Uważam, że kuracja była dostosowana do moich preferencji żywieniowych.

 

Co powiedziałby Pan osobom, które chcą schudnąć, ale nie wiedzą, od czego zacząć?


Wystarczy zapisać się na pierwszą konsultację i przekonać się, że zmiana jest potrzebna i wyjdzie nam na dobre. Przy podjęciu kuracji najważniejsze są pierwsze 2-3 tygodnie, żeby przyzwyczaić stopniowo organizm do innego stylu żywienia. Nie rezygnujcie po tygodniu stosowania diety, ponieważ kiedy zobaczycie pierwsze efekty, będziecie naprawdę zadowoleni tak, jak ja.

Nie czekaj i już dziś umów się na bezpłatną konsultację. Zadzwoń 533 361 908 i zarezerwuj najbliższy wolny termin lub wyślij zgłoszenie poprzez formularz na stronie www.oswiecim.projektzdrowie.info 

„Mały krok każdego dnia, daje ogromne rezultaty” 

 

 

mgr inż. Aleksandra Stańczyk

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE Projekt Zdrowie

32-600 Oświęcim
ul. Władysława Jagiełły 11/2 (naprzeciwko Salezjanów)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11.00-19.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 12.00-20.00
Czwartek 11.00-19.00
Piątek 7.00-15.00

Tel. 533 361 908

E-mail: oswiecim@projektzdrowie.info

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .