Pamiętają o bohaterach

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   1 listopada 2017 17:15

Osoby, które nawiedziły cmentarz w Kętach nie kryły zdziwienia na widok czwórki mundurowych, oddających honory zmarłym. Spytaliśmy ludzi w mundurach, kim są.

Grupa Operacyjna „Kęty” im. 3. Kompanii Obrony Narodowej „Kęty” jest klubem żołnierzy rezerwy, zrzeszającym dorosłych i młodzież szkolną. Działa od dwóch lat, a jej bazą jest kęcka Strzelnica na Górce.

„Odwiedzamy groby zmarłych żołnierzy, służących w. 3 Kompanii Obrony Narodowej „Kęty”, ale nie tylko” – mówi Faktom Oświęcim starszy sierżant rezerwy Zbigniew Kurnik, którego na kęckiej nekropolii spotkaliśmy wraz z Wiktorią Królicką, Maciejem Madejczykiem i Adamem Pasternakiem.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa