Paliły się dom i budynek gospodarczy – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   29 kwietnia 2020 18:38

Dow dwóch pożarów doszło w ciągu dwóch dni w powiecie oświęcimskim. Paliły się dom w Bulowicach i budynek gospodarczy w Smolicach.

Dzisiaj po godzinie 15 w drewnianym budynku mieszkalnym przy ulicy Zielonej w Bulowicach pojawił się ogień. Do akcji gaśniczej ruszyło blisko 40 strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bulowicach, OSP w Kętach, Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu i PSP w Andrychowie.

„Wciąż trwa dogaszanie i rozbiórka nadpalonej części budynku, w której było zgromadzone dużo różnych rzeczy i materiałów” – informuje młodszy brygadier Zbigniew Jekiełek, rzecznik prasowy PSP w Oświęcimiu.

Wczoraj natomiast doszło do pożaru budynku gospodarczego, wypełnionego belami słomy. Z ogniem w obiekcie przy ulicy Okrężnej w Smolicach od południa do wieczora również walczyło prawie 40 strażaków. Osiem zastępów strażackich przybyło z PSP w Oświęcimiu oraz OSP w Smolicach, Zatorze, Przeciszowie i Włosienicy

Przy przelewaniu słomy wodą ratowników wspomagały trzy koparki.

 

Pożar w Bulowicach. Fot. PSP w Oświęcimiu

Pożar w Smolicach. Fot. PSP w Oświęcimiu

Pożar w Smolicach. Fot. PSP w Oświęcimiu

Pożar w Bulowicach. Fot. PSP w Oświęcimiu

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa