Reklama
24 czerwca 2026, środa
Oświęcimskie Wieści z ratusza - FILM
- Materiał sponsorowany
- 30 lipca 2021
- 15:24
- Artykuł sponsorowany
O zmianie na stanowisku dyrektora Oświęcimskiego Centrum Kultury mówią najnowsze „Wieści z ratusza”. Pokazują też przebudowaną ulicę Norwida.
Program prezentuje nowy przystanek rowerowy w Dworach, zachęca do korzystania z pojemników na elektroodpady, zaprasza na 58. Tydzień Kultury Beskidzkiej i przedstawia nowy film promocyjny o Starym Mieście.
W „Wieściach” nie brakuje też informacji o szczepieniach przeciw COVID-19
https://www.youtube.com/watch?v=OnqbTUawE9E