• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Oświęcimskie Wieści z ratusza - FILM

  • Artykuł sponsorowany

O zmianie na stanowisku dyrektora Oświęcimskiego Centrum Kultury mówią najnowsze „Wieści z ratusza”. Pokazują też przebudowaną ulicę Norwida.


Program prezentuje nowy przystanek rowerowy w Dworach, zachęca do korzystania z pojemników na elektroodpady, zaprasza na 58. Tydzień Kultury Beskidzkiej i przedstawia nowy film promocyjny o Starym Mieście.

W „Wieściach” nie brakuje też informacji o szczepieniach przeciw COVID-19

https://www.youtube.com/watch?v=OnqbTUawE9E