Oświęcimski ZUS zamknięty dla klientów

Redakcja FO  |   Fakty  |   1 października 2020 09:43

Bezpośrednia obsługa klientów w siedzibie Inspektoratu ZUS w Oświęcimiu przy ulicy Chopina 13 jest niedostępna, do odwołania. Ma to związek z z sytuacją epidemiczną.

„Wnioski oraz dokumenty będzie można złożyć bez osobistego kontaktu z pracownikiem do specjalnej skrzynki na dokumenty” – informuje Anna Szaniawska, regionalna rzecznik ZUS w województwie małopolskim.

Bezpośrednia obsługa klientów możliwa jest w Oddziale ZUS w Chrzanowie i podległych mu jednostkach terenowych:

ZUS Inspektorat w Olkuszu

ZUS Inspektorat w Suchej Beskidzkiej

ZUS Inspektorat w Wadowicach

„Zachęcamy także do załatwiania spraw w ZUS bez wychodzenia z domu. Jesteśmy dostępni przez internet za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS oraz w kontakcie telefonicznym.” – mówiSzaniawska.

Kontakt telefoniczny

ZUS zapewnia, że do dyspozycji jest też ogólnopolska infolinia pod numerem telefonu 22 560 16 00 dostępna w dni robocze (pn.–pt.) w godzinach 7-18.

Pod numerem telefonu 22 11 22 111 jest również do dyspozycji specjalna infolinia do obsługi spraw związanych z Polskim Bonem Turystycznym.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa