Oświęcimski (nie) Bezpiecznik

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   19 maja 2018

Znasz niebezpieczne miejsca na drogach powiatu? Widzisz nielogiczne rozwiązania w ruchu drogowym? Akcja „Oświęcimski (nie) Bezpiecznik” jest dla ciebie.

Portal Fakty Oświęcim we współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Bezpiecznej Motoryzacji MotoGalicja postanowił zebrać informacje o miejscach i przypadkach organizacji ruchu, które w naszym powiecie zagrażają bezpieczeństwu głównie najmniej chronionych użytkowników dróg, czyli pieszych i rowerzystów. Oczywiście na uwadze mamy także bezpieczeństwo kierowców.

Prosimy naszych czytelników, by przesyłali opisy i zdjęcia miejsc niebezpiecznych, źle oznakowanych, czy takich, gdzie obowiązują kuriozalne i nielogiczne rozwiązania. Czekamy na wasze zgłoszenia pod adresem redakcja@faktyoswiecim.pl lub na fanpage’u Utrudnienia drogowe FO do końca maja.

Zarówno eFO, jak i MotoGalicja chcą zapoznać administratorów dróg z uwagami uczestników ruchu drogowego – pieszego, rowerowego i kołowego. Planujemy także debatę na temat bezpieczeństwa na drogach powiatu oświęcimskiego.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa