Oświęcimski (nie) Bezpiecznik w Galerii Książki

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   24 lipca 2018 18:40

W najbliższą środę w Galerii Książki w Oświęcimiu będziemy rozmawiać o bezpieczeństwie drogowym. Debata odbędzie się w ramach akcji „Oświęcimski (nie) Bezpiecznik”.

Pomysł akcji powstał w redakcji Faktów Oświęcim. Od samego początku wiedzieliśmy, że jeśli pomysł uda się wdrożyć, to tylko we współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Bezpiecznej Motoryzacji MotoGalicja. W „Oświęcimski (nie) Bezpiecznik” włączyła się też Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu.

Poprosiliśmy naszych czytelników, by podzielili się z nami informacjami o nieprawidłowościach na drogach. Kolejne udokumentowali nasi koledzy z MotoGalicji.

W środę o godzinie 12.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Galerii Książki w Oświęcimiu zapraszamy na otwartą debatę dotyczącą szeroko rozumianego bezpieczeństwa drogowego. Wezmą w niej udział, oprócz organizatorów, przedstawiciele policji drogowej i zarządcy dróg.

 

Komentarze
  • 25 lipca 2018 09:36

    zyjeimysle

    Warto pomyśleć gdy planuje się organizację ciekawego spotkania. Wam organizatorom można zarzucić lekki deficyt w tej materii. Warta propagowania tematyka i być może spotkanie z ciekawymi ludźmi a przynajmniej decydentami w sprawach szeroko pojętej infrastruktury drogowej, kompozycji znaków drogowych i wreszcie Policji jako egzekutora prawa drogowego. Termin środka wakacji jest nieporozumieniem. Ludzie wyjechali, albo pracują (wakacje godzina 12,3o !!!), pytam dla kogo to spotkanie? Czy nie lepiej byłoby popołudniu po pracy, rodzic z dzieciakiem wzięliby udział w edukowaniu bowiem to spotkanie temu ma służyć. Chyba, że zależy komuś tylko na “odfajkowaniu tematu”- no to się udało.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa