• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Oświęcimski magistrat wraca do obsługi bezpośredniej

Reklama

Od jutra mieszkańcy Oświęcimia znów będą mogli osobiście załatwiać swoje sprawy bezpośrednio w wydziałach magistratu.


Decyzja zapadła w związku z poprawą sytuacji epidemicznej. Podczas wizyty w urzędzie trzeba mimo wszystko pamiętać o obowiązku dezynfekcji rąk i zasłaniania ust oraz nosa.
„Zachęcamy jednak mieszkańców do wcześniejszego zgłoszenia wizyty lub załatwienia spraw przez Internet , albo za pośrednictwem usługi e-puap” - mówi Katarzyna Kwiecień, rzecznik prasowa Urzędu Miasta Oświęcimia.