Reklama
27 czerwca 2026, sobota
Oświęcimski magistrat wraca do obsługi bezpośredniej
- Paweł Wodniak
- 30 czerwca 2021
- 12:05
Reklama
Od jutra mieszkańcy Oświęcimia znów będą mogli osobiście załatwiać swoje sprawy bezpośrednio w wydziałach magistratu.
Decyzja zapadła w związku z poprawą sytuacji epidemicznej. Podczas wizyty w urzędzie trzeba mimo wszystko pamiętać o obowiązku dezynfekcji rąk i zasłaniania ust oraz nosa.
„Zachęcamy jednak mieszkańców do wcześniejszego zgłoszenia wizyty lub załatwienia spraw przez Internet , albo za pośrednictwem usługi e-puap” - mówi Katarzyna Kwiecień, rzecznik prasowa Urzędu Miasta Oświęcimia.