Oświęcimski Kartel Rybny – FILM

Redakcja FO  |   Fakty  |   17 grudnia 2018 17:38

Kto nie miał możliwości obejrzeć drugiej produkcji filmowców – amatorów “Oświęcimski Kartel Rybny” może to zrobić teraz, przed monitorem komputera.

W produkcji zagrało około 40 osób, główni bohaterowie to Jarosław Fiedor (filmowy Bernard  Schretter) oraz Bartek Urbańczyk (Student z Krakowa, filmowy Tomasz Kol). Film był kręcony przez około trzy miesiące. Pomysł na nowy film powstał po pierwszym filmie „Oświęcim-Auschwitz na styku dwóch światów”.

Scenariuszem i reżyserią zajął się Mirosław Ganobis, produkcją – grupa Bunkrowcy Oświecim. Montaż, to praca firmy Biba Studio. 

“Dzisiaj mija 85. rocznica tej tragicznej historii, która wydarzyła się w naszym mieście oraz Krakowie. Ta prawie nikomu nieznana sprawa rybaków z Oświęcimia została nakręcona przez pasjonatów historii. Zapraszamy do zobaczenia naszego filmu” – mówi Mirosław Ganobis, pomysłodawca filmu.

Obejrzyjcie:

Zobacz również:

„Oświęcimski kartel rybny” już po premierze – FILMY, FOTO

Jarosław Fiedor: Główna rola – brzmi dostojnie i odpowiedzialnie

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa