OŚWIĘCIM. Wieś Pełna Skarbów

Kamil Szyjka  |   Fakty  |   4 października 2012 04:44


Lokalna Grupa Działania Doliny Soły zorganizowała w Oświęcimiu festiwal Wieś Pełna Skarbów. Podczas dwudniowych warsztatów przez Oświęcimskie Centrum Kultury przewinęło się kilkaset osób. Imprezie patronowały Fakty Oświęcim.

– W tym roku organizujemy 16 różnych warsztatów, które odbywają się w ciągu dwóch dni, podczas których prezentujemy między innymi ceramikę artystyczną, rękodzielnictwo drewniane czy prace plastyczne. Prowadzącymi warsztaty są osoby, które na co dzień zajmują się daną sztuką – mówi Magdalena Jasek-Woś, jedna z organizatorek.

Na zakończenie warsztatów zorganizowano jarmark, podczas którego przybyli mogli kupić ręcznie robione przedmioty. Dwudniowy festiwal zakończyły koncerty zespołów folklorystycznych.


{jathumbnail off}

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa