Oświęcim w plebiscycie na najpiękniejszą gminę

Jan Maciej Tetich  |   Fakty  |   7 sierpnia 2020 11:30

Oświęcim znalazł się w finale Plebiscytu na Najpiękniejszą Gminę Miejską Małopolski. Na miasto można głosować do 11 sierpnia, dzień później poznamy wyniki.

Organizatorem I Plebiscytu na Najpiękniejszą Gminę Miejską Małopolski 2020 jest portal mjakmalopolska.pl Do wielkiego finału zakwalifikowały się: Bochnia, Bukowno, Gorlice, Grybów, Jordanów, Kraków, Limanowa, Mszana Dolna, Nowy Sącz, Nowy Targ, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Tarnów i Zakopane.

Aktualnie Oświęcim jest na trzecim miejscu przed za Bukownem i Mszaną Dolną. Na miasta można głosować do wtorku 11 sierpnia do godziny 21. Każdy może oddać wiele głosów, głosując jednak nie częściej, niż raz na 24 godziny. Organizatorzy zaznaczają, że głosy oddane przez sieć VPN i boty będą odejmowane.

Trzy najlepsze gminy otrzymają okolicznościową statuetkę oraz darmową kampanię reklamową na łamach portalu mjakmalopolska.pl Dodatkowe profity otrzymają Najpiękniejsza Gmina Miejska do 25 000 Mieszkańców i Najpiękniejsza Gmina Miejska do 50 000 Mieszkańców.

Wyniki poznamy w środę 12 sierpnia.

Głos można oddać w portalu mjakmalopolska.pl, gdzie znajduje się także regulamin plebiscytu:

Najpiękniejsza Gmina Miejska Małopolski 2020 – WIELKI FINAŁ

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .