Oświęcim, tunele i synagoga w Turystycznych Skarbach Małopolski

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   15 września 2020 12:19

Do 20 września można głosowa na Oświęcim, tunele pod wzgórzem zamkowym i synagogę oraz Muzeum Żydowskie w Oświęcimiu w małopolskim konkursie turystycznym.

Do konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego miasto Oświęcim nominował w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna”.

Z kolei tunele pod wzgórzem zamkowym oraz zabytkowa synagoga i Muzeum Żydowskie w Oświęcimiu walczą o tytuł „Unikatowa atrakcja turystyczna”.

„Potrzeba wielu głosów, by pokonać bardzo mocną konkurencję. Głosować można do 20 września, oddając tylko jeden głos na jednego kandydata w ramach danej kategorii, przy czym można głosować na kandydatów w ramach kilku kategorii konkursowych. Zachęcamy do udziału w plebiscycie” – mówi Katarzyna Kwiecień z oświęcimskiego magistratu.

Głosowanie odbywa się na stronie internetowej visitmalopolska.pl

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa