OŚWIĘCIM. “Taki Taniec” – Ogólnopolski Festiwal Tańca

0 Jola Wodniak  |   Fakty  |   22 maja 2013 19:49

W sobotę 1 czerwca Oświęcim stanie się stolicą tańca, a wszystko za sprawą gali Tylko Taniec w Oświęcimskim Kultury. Wstęp na galę jest bezpłatny.

Godz. 9:00–13:00 I część prezentacji konkursowych

Taniec nowoczesny – dzieci

1.Wow – Studio Tańca, Zdrowia i Urody “Let’s Dance”, Gliwice
2.Top Kids – Fabryka Tańca, Gliwice

inne formy tańca – dzieci

1.D4–D’ Way of Life – D’ Way of Life, Tychy
2.RePlay Mini – Studio Tańca Fuzja Dance, Chrzanów
3.Dropsy – Gminne Centrum Kultury i Rekreacji, Konopiska

Soliści – dzieci

1.Dominika Krawczyk – Studio Tańca “Narcyz”, Kraków
2.Roksana Kowalczyk – Studio Tańca “Narcyz”, Kraków
3.Zuzanna Chrzanowska – Studio Tańca “Narcyz”, Kraków
4.Karolina Tomeczko – Studio Tańca “Narcyz”, Kraków
5.Magdalena Olszewska – Studio Tańca “Narcyz”, Kraków

Soliści – juniorzy

1.Agata Ortman – Gminne Centrum Kultury, Polanka Wielka
2.Dominika Mazur – Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum, Tarnawa Dolna
3.Magdalena Madej – Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum, Tarnawa Dolna
4.Aleksandra Mąka – Tito Dance Studio, Mysłowice
5.Karolina Wysocka – Tito Dance Studio, Tychy

Soliści – młodzież

1.Emilia Kolanowska – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
2.Luiza Szczerbowska – D’ Way of Life, Tychy
3.Patrycja Wołtosz, Jastrzębie-Zdrój

Duety – do 15 lat

1.Aleksandra Białko i Klaudia Kicińska – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
2.Julia Żugaj i Ala Kogut – Step Art., Żory
3.Julia Trelka i Julia Pudełko – D’ Way of Life, Tychy
4.Patrycja Grzesło i Wiktoria Grzesło – Gminne Centrum Kultury , Polanka Wielka
5.Magdalena Madej i Dominika Mazur – Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum, Tarnawa Dolna
6.Joanna Król i Nikola Sciążko – Studio Tańca Fuzja Dance, Chrzanów
7.Mirrow – Natalia Bendkowska i Magda Poda – Tito Dance Studio, Tychy
8.Karolina Maca i Angelika Bokota – Gminna Biblioteka Publiczna, Przeciszów
9.Patrycja Maca i Oliwia Bartuś – Gminna Biblioteka Publiczna, w Przeciszów

Duety – młodzież

1.Nikola Paszenda i Daria Mispeli – Step Art., Żory
2.Patrycja Tekieli i Julia Kosieniak – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
3.Aleksandra Woźniak i Alicja Sitko – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków

Taniec nowoczesny – juniorzy

1.Loud ze Świętochłowic – Studio Tańca, Zdrowia i Urody “Let’s Dance”, Gliwice
2.Sweet Cre – Explozja Tańca, Jastrzębie-Zdrój
3.Mini Fresh – Zespół Przedszkolno–Szkolny im. Janusza Korczaka, Trzebinia
4.Grw Kids – Szkoła Tańca Grawitacja, Oświęcim
5.Skandal – Miejski Klub im. Jana Kiepury, Sosnowiec
6.Flash Dance II – Flash Dance – Studio Tańca i Rekreacji Ruchowej, Opole
7.Yellow ze Świętochłowic – Studio Tańca, Zdrowia i Urody “Let’s Dance”, Gliwice
8.Flash Dance III – Flash Dance – Studio Tańca i Rekreacji Ruchowej, Opole
9.Lucky Stars – Fabryka Tańca, Gliwice
10.Mini Flash Dance II – Flash Dance – Studio Tańca i Rekreacji Ruchowej, Opole
11.Vanilla Crew – Fabryka Tańca, Gliwice

Inne formy tańca – juniorzy

1.Wiatr – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
2.Iskierki – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
3.Ogień – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
4.Kropelki i Woda – Szkoła Podstawowa nr 4, Oświęcim
5.Mała Afera – Gminne Centrum Kultury i Rekreacji, Konopiska
6.Ell – Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
7.Radkert – Gminna Biblioteka Publiczna, Przeciszów
8.Akcent – Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
9.D3–D’ Way of Life – D’ Way of Life, Tychy
10.RePlay – Studio Tańca Fuzja Dance, Chrzanów
11.Mini Flash Dance I – Flash Dance – Studio Tańca i Rekreacji Ruchowej, Opole
12.D2–D’ Way of Life – D’ Way of Life, Tychy
13.Power – Gminne Centrum Kultury, Polanka Wielka

Godz. 13:00–14.00 przerwa

Godz. 14:00 ogłoszenie wyników I części prezentacji konkursowych

Godz. 14:30-18:00 II część prezentacji konkursowych

Taniec towarzyski

1.Bingo – Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
2.Demo Dance – Zespół Przedszkolno–Szkolny im. Janusza Korczaka, Trzebinia
3.Frezja – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
4.Flesz – Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
5.Demo Dance Mini – Zespół Przedszkolno–Szkolny im. Janusza Korczaka, Trzebinia
6.Venus – Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
7.Happy Dance – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
8.Elita – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim

Taniec nowoczesny – młodzież

1.Prym – Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, Tychy
2.Grw Crew – Szkoła Tańca Grawitacja, Oświęcim
3.LD Guns – Studio Tańca, Zdrowia i Urody “Let’s Dance”, Gliwice
4.Game Over – Step Art., Żory
5.Flow – Explozja Tańca Jastrzębie-Zdrój
6.Grw Fresh – Szkoła Tańca Grawitacja, Oświęcim
7.eLDe Crew – Studio Tańca, Zdrowia i Urody “Let’s Dance”, Gliwice
8.Imagination – Trzebińskie Centrum Kultury/Dom Kultury, Myślachowice
9.Grw Fighters – Szkoła Tańca Grawitacja, Oświęcim
10.Contra – Oświęcimskie Centrum Kultury, Oświęcim
11.eM-Team 3 – Studio Tańca Fuzja Dance, Chrzanów
12.Solvay – Klub “Gigant” – Miejskie Centrum Kultury i Sportu, Jaworzno
13.Grw Team II – Szkoła Tańca Grawitacja, Oświęcim
14.Blackout – Explozja Tańca, Jastrzębie-Zdrój

Inne formy tańca – młodzież

1.Shake – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
2.Cheerleaders Shade – Gminne Centrum Kultury, Polanka Wielka
3.Fałsz – Szkoła Tańca Astra, Oświęcim
4.Grw Jazz – Szkoła Tańca Grawitacja, Oświęcim
5.Afera – Gminne Centrum Kultury i Rekreacji, w Konopiska
6.eM-Team 2 – Studio Tańca Fuzja Dance, Chrzanów
7.Format – Gminny Ośrodek Kultury, Wieprz
8.Feniks B “Glam” – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
9.Second Shake – Miejskie Gimnazjum nr 2, Oświęcim
10.Flash Dance I – Flash Dance – Studio Tańca i Rekreacji Ruchowej, Opole
11.Voyage – Gminne Centrum Kultury, Polanka Wielka
12.Feniks “Secretum Invicia” – Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, Kraków
13.D1–D’ Way of Life – D’ Way of Life, Tychy
14.Ladies – Gminna Biblioteka Publiczna, Piotrowice
15.Flash Dance – Flash Dance – Studio Tańca i Rekreacji Ruchowej, Opole

Godz. 18:00–19.00 przerwa

Godz. 19:00 ogłoszenie wyników II części prezentacji konkursowych


Zaloguj się, aby dodać komentarz. Kliknij TUTAJ

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa