OŚWIĘCIM. Hip-hop w Arkadii

Paweł Obstarczyk  |   Fakty  |   21 lipca 2013 22:54

Buka był głównym bohaterem imprezy hip-hopowej w Arkadii. Na supporcie zaprezentował się skład Trzy-9, Ludwik, Siny i Southsidekipa. Jednym z patronów medialnych imprezy były Fakty Oświęcim.

Buka, czyli Mateusz Daniecki urodził się w Gdańsku. Raper ma 24 lat. Jego ojciec grał na gitarze i śpiewał. Od początków XX wieku Buka pisał i tworzył kawałki. Pierwszy krążek muzyk wydał w 2006 roku. Była to jeszcze płyta na nielegalu pt. „Krukologika”. Buka działał też w składzie SumaStylli. Buka podpisał kontrakt wydawniczy z MaxFloRec. Od tego czasu wydał trzy krążki.

Przed nim w Arkadii wystąpił skład Trzy-9. To grupa stworzona przez mieszkańców Zasola, którzy z powodzeniem działają już od kilku lat. Na scenie zaprezentował się także Ludwik i Southsidekipa z Oświęcimia oraz Siny z Wisły.

Zdjęcia z imprezy dostępne tutaj: https://www.facebook.com/FaktyO?fref=ts

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa