Ostra amunicja w oświęcimskim mieszkaniu

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   23 września 2015 19:18

67 naboi znaleźli policjanci w jednym z oświęcimskich mieszkań. Ich właścicielem był 41-letni miejscowy mężczyzna. Teraz grozi mu kara do ośmiu lat więzienia.

Informację o arsenale funkcjonariusze uzyskali podczas tzw. czynności operacyjnych. By sprawdzić wieści zasłyszane od informatora pojechali do jego mieszkania. Podczas przeszukania okazało się, że informacja była prawdziwa.

Policjanci znaleźli 67 sztuk amunicji różnego kalibru i magazynek do karabinu. Policja zleci ekspertyzę znaleziska i ustali, jak oświęcimian wszedł w posiadanie arsenału.

Mężczyzna prosto ze swojego domu trafił do celi w Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa