Ostatni dzwonek na odebranie kartotek z 2000 roku

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   26 kwietnia 2021 10:07

Do połowy czerwca można składać wnioski o wydanie dokumentacji medycznej pacjentów leczonych w 2000 roku w oświęcimskim szpitalu.

Mowa zarówno o oddziałach Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu jak i poradniach specjalistycznych, prowadzonych przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu, którego częścią jest szpital.

Jednostka poinformowała o zamiarze „brakowania dokumentacji medycznej leczonych w 2000 roku”, czyli po prostu o zniszczeniu kartotek, przechowywanych w archiwum.

„Pacjenci, ich przedstawiciele lub osoby upoważnione do uzyskania dokumentacji medycznej mogą ją odebrać po osobistym lub telefonicznym (nr tel. 33 844 83 05) złożeniu wniosku w składnicy akt ZOZ w Oświęcimiu do 15 czerwca 2021 roku” – informuje Magdalena Foks, zastępca dyrektora do spraw personalno organizacyjnych oświęcimskiego szpitala.

Archiwum mieści się w budynku po prawej stronie wjazdu na teren szpitala od strony ulicy Szpitalnej.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .