Orszak Trzech Króli w Oświęcimiu. Będą utrudnienia

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   6 stycznia 2020 10:44

W związku z dzisiejszym Orszakiem Trzech Króli kierowcy muszą się spodziewać utrudnień w ruchu na ulicach Oświęcimia. Ograniczenia rozpoczną się o godz. 11.45.

Orszak wyruszy wówczas sprzed kościoła świętego Maksymiliana na osiedlu Chemików. Ulicami Tysiąclecia, Nojego i Dąbrowskiego maksymiliański marsz dotrze do rynku. Tam dołączą do niego orszaki z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i ze wspólnoty salezjańskiej ze Starego Miasta. 

Następnie radosny marsz prowadzony przez Trzech Króli dotrze przez most Piastowski na ulicę Legionów i skręci w ulice Garbarską, którą dotrze do kościoła świętego Józefa.

Utrudnienia powinny ustać około godziny 13.

 

Zobacz również:

Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Oświęcimia

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa