Orszak Trzech Króli w Oświęcimiu. Będą utrudnienia

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   6 stycznia 2020 10:44

W związku z dzisiejszym Orszakiem Trzech Króli kierowcy muszą się spodziewać utrudnień w ruchu na ulicach Oświęcimia. Ograniczenia rozpoczną się o godz. 11.45.

Orszak wyruszy wówczas sprzed kościoła świętego Maksymiliana na osiedlu Chemików. Ulicami Tysiąclecia, Nojego i Dąbrowskiego maksymiliański marsz dotrze do rynku. Tam dołączą do niego orszaki z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i ze wspólnoty salezjańskiej ze Starego Miasta. 

Następnie radosny marsz prowadzony przez Trzech Króli dotrze przez most Piastowski na ulicę Legionów i skręci w ulice Garbarską, którą dotrze do kościoła świętego Józefa.

Utrudnienia powinny ustać około godziny 13.

 

Zobacz również:

Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Oświęcimia

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .