Okradł sklep i uderzył ekspedientkę

Jan Maciej Tetich  |   Fakty  |   21 sierpnia 2020 16:26

Oświęcimscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który dokonał kradzieży w jednym z marketów, a także uderzył interweniującą ekspedientkę.

O pobiciu policję powiadomiła obsługa sklepu. Przybyli na miejsce policjanci usłyszeli, że pracownice dostrzegły mężczyznę, który przeszedł przez linie kas, chowając pod kurtka towar, za który nie zapłacił.

„Mężczyzna uciekając uderzył 47-letnią ekspedientkę, próbującą go zatrzymać, w wyniku czego, spod kurtki na podłogę wypadły skradzione kosmetyki oraz butelka wódki, która się stłukła” – relacjonuje aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Złodziej uciekł z marketu, jednak policjanci bardzo szybko ustalili, że to 24-letni mieszkaniec Oświęcimia, poszukiwany przez sąd do odbycia kary za kradzież z włamaniem.

W niecałe pół doby od zdarzenia funkcjonariusze zlokalizowali przestępcę i zatrzymali go w jednym z oświęcimskich mieszkań.

„Mężczyzna trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych, a następnie do jednego z zakładów karnych” – kończy policjantka.

24-latkowi za dokonanie rozboju grozi kara do 10 lat więzienia.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa