Ognisty taniec na kęckim Rynku – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   15 września 2020 16:50

Młode artystki dały na Rynku w Kętach pokaz tańca z ogniem. Ekscytujące widowisku przypadło do gustu widzom, którzy przybyli do serca miasta.

Taniec z pochodniami zaprezentowały Izabela Skoczyńska, Monika Kruczalak i Wiktoria Bagińska. To młode artystki w wieku od 18 do 23 lat. Był to ich pierwszy wspólny występ, choć taniec z pochodniami każda z nich ćwiczy już od pewnego czasu, mając na koncie kilka pokazów.

„Wśród publiczności były rodziny z małymi dziećmi, młodzież i dorośli, spotkać można było także seniorów. Wszyscy tworzyli wspaniałą atmosferę. Podczas jednego z występów publiczność klaskała w rytm muzyki i tańca dając wyraz temu, jak bardzo podoba jej się występ i jak dobrze się bawi” – mówi Monika Kruczalak, jedna z artystek.

Izę zachęciła do kuglarstwa pasja jej koleżanki. Victoria zetknęła się z pokazem kuglarskim kilka lat temu. Intensywnie ćwiczyć zaczęła w ubiegłym roku. Monika dwa lata temu poznała nad morzem ludzi kochających taniec z ogniem i to oni stali się dla niej inspiracją.

Występ grupy tanecznej dopełniał śpiew Wiktorii Malczyk. W skład zespołu weszli też Kuba Drwił i Leon Piotrowski.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa