Odszedł Szymon Chabior, szef portalu oswiecimskie24.pl

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   16 lutego 2021 16:10

W wieku zaledwie 36 lat odszedł Szymon Chabior, wydawca i redaktor naczelny portalu oswiecimskie24.pl Dziennikarz zmarł nagle.

Szymona poznałem ponad 16 lat temu, pracując w „Gazecie Krakowskiej”. Przedstawił mi go wówczas nieżyjący już niestety ówczesny redakcyjny kolega Darek Fuglewicz.

Szymek przyszedł do „GK” pochwalić się założonym przez siebie portalem motoryzacyjnym motorynek.pl Napisałem o tym wówczas. Kolejnym pomysłem był portal informacyjny powiatoswiecimski.pl, pierwsze internetowe medium lokalne w naszym powiecie.

Następnie w 2005 roku Szymon wymyślił oswiecimskie24.pl, które współtworzyłem wraz z nim. Nasza współpraca w o24.pl trwała niecałe trzy lata. Później nasze drogi się rozeszły. W grudniu 2008 roku wystartowałem z Faktami Oświęcim. Szymek swój portal prowadził do dziś. Za krótko…

Rodzinie i bliskim Szymona, zwłaszcza Rodzicom i Siostrom, w imieniu własnym i redakcji, składam wyrazy szczerego współczucia.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .