Oddajcie kasę z nagród – FILM, FOTO

3 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   17 marca 2018

„Konwój Wstydu” przyjechał do Oświęcimia. Około 20 osób czynnie biorących udział w happeningu apelowało do rządzących: „Oddajcie kasę z nagród”.

„Dobra zmiana miała być. To jest właśnie ta dobra zmiana, takich ludzi wybraliście. To jest właśnie przykład. Ludziom dają ochłap, 500 złotych, a sami kradną miliony” – wykrzykiwali uczestnicy.

W happeningu na Rynku Głównym uczestniczyła poseł Dorota Niedziela z Platformy Obywatelskiej, członkowie i sympatycy PO oraz Komitetu Obrony Demokracji.

Spotkaniu towarzyszył samochód z lawetą, na której widnieje baner informujący o tym, że Beata Szydło sama sobie przyznała 65 tysięcy złotych. Ktoś z mieszkańców zadzwonił na numer alarmowy Straży Miejskiej w Oświęcimiu i poinformował, że zespół pojazdów stoi w nieprawidłowym miejscu.

Dyżurny wysłał na miejsce patrol straży, który ukarał kierowcę samochodu stuzłotowym mandatem i wystawił wezwanie dla kierowcy stojącego za lawetą fiata cinquecento.

Happening, także z powodu nieprzyjemnej aury, trwał kilkanaście minut. Następnie „Konwój Wstydu” pojechał do innego miasta.

 

Komentarze
 • 17 marca 2018 14:26

  Czeslaw2

  Pamięta jeszcze ktoś ok 20 lat temu za Balcerowicza wiceministra finansów Misiąga który przyznawał sobie i kolegom nagrody po pół miliona? Nie? To może coś na sklerozę?

 • 17 marca 2018 17:10

  kazimierz 01

  Szkoda, bardzo szkoda, że tak mało osób przyszło na rynek. Powinni przyjść studenci, uczniowie i mieszkańcy. Wyjątkowa okazja na szkolenie. TAK WYGLĄDA OBŁUDA. Nie trzeba wówczas tłumaczyć na zajęciach co to podwójna moralność, co to obłuda. Pani Dulska to pikuś wobec PO i KOD. Jeszcze nie tak dawno tłumaczyli społeczeństwu, że kraj upadnie jak nie będziemy pracować prawie do śmierci i to pracować za niską pensję bo się korporacje międzynarodowe obrażą i wyprowadzą z Polski. Zaglądanie do cudzej kieszeni to jest mentalność drobnego złodziejaszka. Szkoda, że Pani Niedziela nie zabrała z sobą oprawy dźwiękowej w postaci taśm z restauracji Sowa &Przyjaciele. Może jednak nie tak bardzo szkoda niskiej frekwencji , bo cóż z patrzenia choćby ze smutkiem na upadłe anioły.

 • 18 marca 2018 20:00

  Jerry

  Link do hipokryzji posłów PO

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/szokujaca-lista-nagrod-dla-ludzi-wladzy/s6hg1nt

  Dorota, pamiętamy.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa