• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

O godzinie 17 zabrzmią syreny policyjnych radiowozów

Reklama

We wtorek policjantki i policjanci w całej Polsce oddadzą hołd swoim kolegom z Wrocławia, którzy zmarli po tym, jak strzelił do nich 44-letni mężczyzna.


O godzinie 17 funkcjonariusze uruchomią syreny w radiowozach, w których pełnią służbę.
„Oddajmy cześć naszym kolegom, którzy zginęli podczas wykonywania obowiązków policjanta. Pokażmy jedność i pamięć o naszych poległych kolegach” - zaapelował Jarosław Szymczyk, komendant główny policji.