Nowy mercedes jeździ po ulicach powiatu – FOTO

0 Redakcja FO  |   Fakty  |   11 stycznia 2019

Nowy autobus mercedes benz z silnikiem wysokoprężnym jeździ od wczoraj po ulicach powiatu oświęcimskiego. Można go spotkać na liniach 19, 24 i 43.

“Mercedes jest napędzany silnikiem spalinowym, spełniającym normę Euro VI o pojemności 2,2 litra i mocy 120 kW, z
automatyczną skrzynią biegów” – informuje Fakty Oświecim Bożena Fraś, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Oświęcimiu.

Autobus wyposażony w system monitoringu wewnątrz i na zewnątrz, biletomat, system informacji pasażerskiej zapowiedzi głosowe wewnątrz i na zewnątrz autobusu, rampę dla wózków inwalidzkich, a także przyciski „przystanek na żądanie” z oznaczeniem B’RAILA. Pojazd jest wyposażony również w Internet Wi-Fi, gniazda USB do ładowania urządzeń mobilnych i klimatyzację.

“Nowy nabytek MZK ma 14 miejsc siedzących i 16 stojących” – dodaje pani prezes.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa