Nowy dyrektor szpitala we wrześniu?

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   21 sierpnia 2019 16:37

Być może jeszcze we wrześniu poznamy nazwisko nowego dyrektora Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Zarząd powiatu wczoraj ogłosił konkurs na to stanowisko.

Uchwała władz powiatu oświęcimskiego i inne dokumenty związane z konkursem znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu.

„Pod podanym adresem można również znaleźć istotne informacje dotyczące wymaganych kwalifikacji oraz potrzebnych dokumentów, aby wziąć udział w konkursie na stanowisko dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu” – informuje starostwo.

Na złożenie dokumentów kandydaci na fotel szefa powiatowej lecznicy mogą składać do 18 września w siedzibie starostwa, które dało sobie maksymalnie 30 dni na rozpatrzenie zgłoszonych aplikacji.

Oznacza to, że nowego dyrektora możemy poznać jeszcze we wrześniu, a najpóźniej w październiku. Aktualnie obowiązki dyrektora pełni Andrzej Jakubowski, który jest wicedyrektorem do spraw lecznictwa.

Zobacz również:

Dyrektorka szpitala złożyła wypowiedzenie

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa