Nieszczęśliwy wypadek przy wysiadaniu z autobusu

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   9 listopada 2018

Starszy mężczyzna doznał dzisiaj po południu obrażeń ciała, gdy przewrócił się wysiadając z autobusu komunikacji miejskiej w Oświęcimiu.

Autobus solaris Miejskiego Zakładu Komunikacji w Oświęcimiu, obsługujący linię nr 42, zatrzymał się na przystanku przy ulicy Sobieskiego. Z pojazdu zamierzał wyjść starszy mężczyzna.

Prawdopodobnie potknął się lub też stracił równowagę i przewrócił się na ziemię. Kierowca natychmiast wezwał pomoc i już po chwili oświęcimianinem zajęli się ratownicy medyczni. Mężczyzna trafił na badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Na miejsce zdarzenia przyjechał także patrol policji. Dowiedzieliśmy się jednak, że incydentu policjanci nie potraktują jako zdarzenie drogowe, lecz jako nieszczęśliwy wypadek.

MZK na trasę linii 42 wysłał autobus zastępczy.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa