Niespokojnie na drogach. Kolejny wypadek – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   15 września 2021 13:45

W środę o godzinie 9.30 doszło kolejnego tego poranka zdarzenia drogowego. Tym razem z udziałem motocyklisty. Policja apeluje o ostrożność.

Wypadek wydarzył się na ulicy świętego Floriana w Rajsku. 39-letnia oświęcimianka skręcała oplem astrą w lewo. Tym samym zajechała drogę 41-letniemu motocykliście z gminy Oświęcim, który jechał z naprzeciwka.

Kierująca oplem zajechała drogę motocykliście. Fot. Policja

Mężczyzna kierujący harleyem davidsonem, chcąc uniknąć zderzenia i poważnych obrażeń ciała, przewrócił się wraz z maszyną na jezdni. Niestety i tak uderzył w przód opla.

41-latek ma uraz barku i ogólne potłuczenia. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł go na szczegółowe badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Od rana do wczesnego popołudnia na terenie powiatu oświęcimskiego doszło do kilku kolejnych, choć mniej poważnych zdarzeń drogowych.

Zobacz również:

Potrącił nastolatkę na przejeździe dla rowerów

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .