Nielegalny hazard w Oświęcimiu

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   19 maja 2016 14:12

Pięć automatów do gier zabezpieczyli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu i Urzędu Celnego w Krakowie. Właściciel odpowie za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom.

Policjanci i celnicy przeprowadzili wspólną akcję przeciwko osobom zajmującym się organizowaniem nielegalnego hazardu. W jednym z lokali w Oświęcimiu natknęli się na pięć automatów, w których zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych. Na coś takiego wymagana jest koncesja, której właściciel nie ma.

Automaty o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych zabezpieczyli policjanci. Następnie przekazali je funkcjonariuszom Urzędu Celnego w Krakowie, którzy poprowadzą dochodzenie w tej sprawie.

Kodeks karny skarbowy przewiduje za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom karę do trzech lat więzienia.

Komentarze
  • 19 maja 2016 15:18

    Se ja

    Może w końcu ktoś sie tym zajmie !!! Na zasolu wyrastają jak grzyby po deszczu!! Na Orłowskiego wieczorem nie da sie przejść małolaty pijane , naćpane robią sobie posiadówki przed wejściem do śmiesznego kasyna ! Gdzie policja , straż?!?!?

  • 21 maja 2016 03:33

    Renata

    Warto by się zająć tym . Powstało tych salonów mnóstwo. Nie opodal dworca PKP jest ich pięć są tam szkoły , w centrum chyba 4 . Kto daje pozwolenie na takie gowno . A potem sie dziwić ze rodziny popadają w skrajność przez taki nałóg. Pozamykać lokale z hazardem!!!!!!!!!

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .