Niebezpiecznie na drodze z Oświęcimia do Kęt – AKTUALIZACJA

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   30 listopada 2016 12:42

Wypadek w Bielanach i dwie kolizje na Tarniówce to dzisiejsze żniwo na oświęcimskich drogach. W miejscu wypadku nadal obowiązuje ruch wahadłowy (stan na godz. 12).

O jednym ze zdarzeń pisaliśmy w Faktach Oświęcim rano (TUTAJ).

W międzyczasie policjanci wstępnie ustalili, jak doszło do kraksy. Mieszkaniec Sułkowic jechał oplem ulicą Kęcką w Bielanach, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 948, łączącej Oświęcim z Kętami. W pewnym momencie zjechał na lewy pas ruchu i czołowo uderzył w renaulta, kierowanego przez mężczyznę z Kęt.

Ratownicy medyczni zabrali na badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu trzy osoby – obu kierowców i pasażera opla.

Także rano, w odstępie zaledwie godziny, na Tarniówce doszło do dwóch kolizji drogowych. Najpierw kęczanin, włączając się do ruchu peugeotem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu volkswagenem osieczaninowi. Następnie pierwszeństwo przejazdu wymusił mieszkaniec Krakowa. Jego volvo uderzyło w toyotę, prowadzoną przez mieszkańca Nowej Wsi.
Bielany, Tarnówka, zderzenie, wypadek, kolizja, utrudnienia

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa