Nie zauważyła autobusu? Zderzenie w Bielanach

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   9 listopada 2018

Dzisiaj rano na drodze wojewódzkiej w Bielanach samochód osobowy uderzył w autobus komunikacji miejskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miejscu, gdzie ulica Kęcka, będąca drogą z pierwszeństwem przejazdu, krzyżuje się z ulicą Na Włosień. W chwili kraksy nad naszym obszarem unosiła się mgła, mająca wpływ na widoczność.

Policjanci ustalili wstępnie, że 49-letnia mieszkanka gminy Oświęcim wyjeżdżała oplem astrą z drogi podporządkowanej. Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu autobusowi ikarus. Pojazdem komunikacji miejskiej kierował 46-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Pasażerem była jedna osoba.

Do szpitala Powiatowego w Oświęcimiu ratownicy medyczni zabrali na badania 45-letnią pasażerkę opla. Tylko ona wymagała interwencji medycznej.

Na miejscu zdarzenia pracowała policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Droga wojewódzka jest już przejezdna.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa