Nastolatek zjechał z chodnika wprost przed samochód

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   15 listopada 2018 12:55

15-latek trafił do szpitala po zdarzeniu drogowym w Oświęcimiu. Chłopiec zjechał rowerem z chodnika wprost przed samochód, który go potrącił.

Do wypadku doszło już po zmierzchu na ulicy Bałandy. Policjanci ustalili wstępnie, że nastolatek z podoświęcimskiej miejscowości jechał rowerem po chodniku.

Chłopiec nagle wjechał na jezdnię wprost przed volkswagena passata, za kierownicą którego siedział 20-letni oświęcimianin. Samochód potrącił rowerzystę, którym zajęli się ratownicy medyczni.

Młody rowerzysta trafił na szpitalny oddział ratunkowy Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Lekarze stwierdzili u niego ogólne obrażenia i zdecydowali pozostawić go na obserwacji na oddziale dziecięcym.

Policjanci przeprowadzą postępowanie, które ustali dokładne okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa