Narysuj wakacyjne wspomnienia i zgarnij niespodzianki od Energylandii

Redakcja eFO  |   Fakty,Konkursy  |   12 września 2021 18:32

Co robiliście w wakacje: chodziliście po górach, spacerowaliście po lasach, pływaliście, a może wylegiwaliście się na słońcu? Narysujcie swoje wakacyjne wspomnienia. 

Czekają gadżety od Energylandii

Rysunki dowolnej wielkości – Wasze wakacyjne wspomnienia przynieście na piknik stowarzyszenia Pozytywni, który odbędzie się w niedzielę 19 września na oświęcimskich Bulwarach. 

Pierwsze 50. dzieci

Otrzyma paczkę gadżetów od Parku Rozrywki Enegylandia. Każde dziecko, które przyniesie tego dnia swój wakacyjny rysunek otrzyma dodatkowo od stowarzyszenia Pozytywny Odblask.

Upominki

Będą do odbioru podczas 2. Pozytywnego zakończeniu lata od godziny 14. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci – niezależnie od wieku.

Masz pytania? 

Zadzwoń pod nr tel. 609 106 703.

 

Zobacz również:

2. Pozytywne zakończenie lata dla Jasia Leśniaka

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .