Na pogrzeb rowerami i z promilami

Redakcja FO  |   Fakty  |   3 grudnia 2019 10:44

Dwóch rowerzystów pod wpływem alkoholu jechało na pogrzeb swojego znajomego. Zatrzymali ich policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek – policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie gminy Kęty.

„Tuż po godzinie 13.00 funkcjonariusze jadąc ulicą Mostową w Bielanach zauważyli dwóch rowerzystów z których jeden jechał slalomem. W związku z powyższym mundurowi zatrzymali ich do kontroli drogowej” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Okazało się, że nie jeden, a obaj mężczyźni wsiedli na rowery po wcześniejszym spożyciu alkoholu. W takim stanie  próbowali dotrzeć na pogrzeb swojego znajomego. 

Badanie stanu trzeźwości 45-letniego mieszkańca powiatu bielskiego wykazało blisko promil alkoholu, natomiast badanie stanu trzeźwości  39-letniego mieszkańca gminy Kęty wykazało aż 4,1 promila alkoholu

„W związku z popełnionym wykroczeniem do sądu zostanie skierowany wniosek o ich ukaranie” – dodaje Jurecka.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa