Na czerwonym wprost przed autobus – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   21 marca 2018

O krok od tragedii był kierowca renaulta scenica. Mężczyzna wjechał samochodem na czerwonym świetle wprost przed autobus.

Do kraksy doszło w Zasolu na skrzyżowaniu ulic Łęckiej, Wypoczynkowej i Kostka Jagiełły, gdzie funkcjonuje sygnalizacja świetlna. 49-latek z Andrychowa, siedzący za kierownicą osobówki, zignorował czerwone światło.

W bok renaulta uderzył autobus dab, należący do Miejskiego Zakładu Komunikacji w Oświęcimiu. Samochód osobowy odbił się od autobusu, zjechał z drogi i wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji.

Szczęśliwie kierowca daba jechał z niewielka prędkością. Dlatego też andrychowianin wyszedł ze zdarzenia praktycznie bez szwanku. Nie ucierpieli też pasażerowie autobusu. Ten był bowiem pusty.

Sprawcę kolizji policjanci z oświęcimskiej drogówki ukarali mandatem i punktami.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa