Muzealne Eksponaty – nie tylko dla Mamy i Taty

1 Marcin Cichowski  |   Fakty  |   8 października 2017

Czym różnił się dawny Oświęcim od dzisiejszego? Kto ukrywał orła z wieży zamkowej? Czy 100 lat temu dzieci miały w szkole w-f?

Trasa dla Bobasa

Fundacja „Trasa dla Bobasa” zaprasza do rozwiązania tych i wielu innych zagadek w Muzeum Zamek w Oświęcimiu.

W październiku rodziny odwiedzające Muzeum Zamek w Oświęcimiu otrzymają bezpłatne rodzinne przewodniki: książeczki z ciekawostkami i zadaniami do rozwiązania. Dzięki nim spotkanie z muzealnymi eksponatami stanie się niezwykłą przygodą.

Muzeum Zamek w Oświęcimiu

Na muzealnych odkrywców czekają nagrody. Wystarczy do końca października przesłać 5 odpowiedzi na wybrane zagadki z przewodnika, aby wziąć udział w losowaniu m.in. karnetów na zajęcia w Centrum Kreatywnym Future, książek i zabawek.

Regulamin konkursu oraz przewodnik w wersji elektronicznej dostępny pod adresem trasadlabobasa.pl.

Godziny otwarcia muzeum: muzeum-zamek.pl/godziny

Bezpłatne rodzinne przewodniki

Chcecie więcej zagadek? Zapraszamy do Będzina, Przemyśla, Nowego Sącza, Biecza, Rabki Zdrój, Niepołomic, Dębna, Wierzchosławic i Tarnowa, w tamtejszych muzeach również czekają na Was bezpłatne rodzinne przewodniki.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa