Msza św. w intencji pracowników służby zdrowia z powiatu oświęcimskiego – FILM

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   25 kwietnia 2021 13:15

W bazylice św. Franciszka z Asyżu w Krakowie franciszkanie i wierni modlili się za pracowników służby zdrowia z powiatu oświęcimskiego.

Intencję złożyła redakcja Faktów Oświęcim. W mszy świętej koncelebrowanej we franciszkańskiej bazylice w niedzielę 25 kwietnia w intencji wszystkich, medycznych i niemedycznych, pracowników służby zdrowia z powiatu oświęcimskiego modlił się ojciec Jan Maria Szewek, zaprzyjaźniony z eFO franciszkanin.

„Od ponad roku piszemy o sytuacji epidemicznej w powiecie oświęcimskim. Wszystkie liczby, które podajemy, mają swoje odbicie w pracy osób zatrudnionych w służbie zdrowia. Słyszymy o przemęczeniu i wypaleniu psychicznym zarówno personelu medycznego, jak i niemedycznego. Postanowiliśmy tych wszystkich pracowników służby zdrowia z naszego powiatu wesprzeć duchowo, a ojciec Jan ochoczo zgodził się spełnić naszą prośbę” – mówi Jola Wodniak, wydawca portalu Fakty Oświęcim.

Nagranie z mszy św. można obejrzeć na kanale bazyliki św. Franciszka z Asyżu w Krakowie na You Tube.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .